Peugeot 208
1.2 e-VTi Oxygo 1e Eigenaar|Navi|Airco|Cruise|Trekhaak|PDC|D-riem vv in 2022|Goed Onderhouden|N.A.P|APK tot 06-2027
Direct kopen, basisprijs: € 7.749,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.749,-
LEASEPRIJS: € 127,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.549,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 e-VTi Oxygo 1e Eigenaar|Navi|Airco|Cruise|Trekhaak|PDC|D-riem vv in 2022|Goed Onderhouden|N.A.P|APK tot 06-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 januari 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 108.605 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 127,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.749,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 2-TDP-07 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 585 kg |
| Gewicht: | 955 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.540 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 500 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 825 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 16" lichtmetalen velgen Helium
- dimlichten automatisch
- Vernis metaallak
- Achterste zijruiten extra getint
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels en middenarmsteun
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Peugeot Connect NAV
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- Interieur & Comfort
- Climate control
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Airco
- Cruise Control
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoud boekjes
- Pack Visibilité
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- Trekhaak